Zgrupowanie marzeń 2009

Tak tworzy się historię i choroby psychiczne ;)


#1 2009-03-24 15:40:57

Asome

Administrator

6854561
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 118
Funkcja na obozie: Komendantka cz.2

Pompa i pompowanie

Ech, jak się cieszę, że już mogę ruszyć z jakimś wątkiem w tym, jakże ulubionym, dziale

Wkrótce konieczna będzie wycieczka do Sanepidu, straży pożarnej itd. w sprawie karty kwalifikacyjnej. Planuję dwie takie wycieczki. Podczas jednej i drugiej musi być osoba, która umie przykręcić pompę do rury i ją uruchomić.

Pytanie kluczowe: KTO TO TAKI?
Panowie i Panie, kto ma doświadczenie w tych kwestiach?


Serce obawia się cierpień?
Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...

Paulo Coelho

Offline

 

#2 2009-04-28 22:54:06

Asome

Administrator

6854561
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 118
Funkcja na obozie: Komendantka cz.2

Re: Pompa i pompowanie

No to Mateusz został powołany do pompowania, ale Mule, bądź w gotowości, bo nie wiadomo, kiedy będzie potrzebny ratunek.

Procedura:
- Umówić Sanepid
- Bladym świtem lub dzień wcześniej zainstalować pompę, wsypać uzdatniacz (kto pamięta, co to jest takiego?), wypompować min. 4 godz.
- Pilnować pompy
- Przywieźć Panią z Sanepidu, żeby pobrała próbki z pompy i kąpieliska
- Odkręcić pompę i przywieźć do Warszawy

Finał akcji z pieczątkami biorę na siebie.

I Mule, proszę, napisz, kiedy masz jakieś dni wolne maturalnie.


Serce obawia się cierpień?
Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...

Paulo Coelho

Offline

 

#3 2009-04-29 14:53:04

Monika

Żyje marzeniami

2536565
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 85
Funkcja na obozie: Spostrzegawcza kwatermistrzyni

Re: Pompa i pompowanie

Jeszcze pytanie ode mnie:

Czy ktoś pamięta jak była przymocowana pompa w zeszłym roku? Był jakiś skomplikowany stelaż, do którego przykręca się te dwie pompowe śruby?
Zanim się pojedzie pompować, to trzeba zabrać ze sobą stelaż/ sprzęt do wykonania go.

jedyne zdjęcie pompy, które udało mi się znaleźć to http://picasaweb.google.com/270Ostoja/O … 9606160530     

Offline

 

#4 2009-04-29 22:45:31

Mool

Marzy wytrwale

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 39
Funkcja na obozie: Drużynowy E-T

Re: Pompa i pompowanie

Jedyne takie terminy, że mnie nie ma w szkole wogle to najbliższy poniedziałek i wtorek. Potem już mam normalnie lekcje. Najchętniej jeśli już to czwartek jakiś chyba...

Offline

 

#5 2009-05-28 14:09:50

Asome

Administrator

6854561
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 118
Funkcja na obozie: Komendantka cz.2

Re: Pompa i pompowanie

Potwierdzam wycieczkę do Włocławka w dn. 2.06! Mool i Mateusz bardzo zaproszeni. Wyjazd najpóźniej do 8:00 gdzieś z Żoliborza. Szczegóły wkrótce.


Serce obawia się cierpień?
Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...

Paulo Coelho

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.t2.pun.pl www.cs-krwawaarena.pun.pl www.stomatologia10.pun.pl www.roten.pun.pl www.bukmacher.pun.pl