Zgrupowanie marzeń 2009

Tak tworzy się historię i choroby psychiczne ;)


#1 2009-04-06 10:37:35

Asome

Administrator

6854561
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 118
Funkcja na obozie: Komendantka cz.2

Zabrania z Rodzicami

BAAAAAAAARDZO proszę, by na każdym zebraniu zostały poruszone następujące kwestie:

1) Regulamin obozu (że jest i że trzeba podpisać) - wyślę Wam dziś mailem. Podpisane przez wszystkich rodziców formularze należy oddać wraz z II ratą (najpóźniej!). Proszę im mocno wytłumaczyć, co to znaczy odwiedziny w godz. 10:00-16:00 i co to znaczy kontakt z dzieckiem w ustalonych porach (możecie od razu wymyślić, co to będą za pory).

2) 1% dla Ugandy.

3) Konieczność podpisania się pod zgodą na przetwarzanie danych osobowych (np. bez tego nie możemy ubezpieczyć dziecka) oraz zachęta do zgody na przekazanie salda.

4) Nie dajemy dzieciom na obóz leków!!! Leki zażywane stale mają dostać pod autokarem wychowawcy/pielęgniarka.

5) Wytłumaczcie rodzicom dobrze, o co chodzi z numerami telefonów komendantek. Zwłaszcza w czasie obozu, niech dzwonią na "służbowy".

No i chyba tyle... Jeśli o czymś zapomniałam, to proszę dopisać
I proszę o informacje tutaj, jak poszły zebrania. Ile ludzi było? Czy były jakieś trudne pytania?


Serce obawia się cierpień?
Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...

Paulo Coelho

Offline

 

#2 2009-04-08 15:32:20

Katarina

Żyje marzeniami

Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 52

Re: Zabrania z Rodzicami

U mnie całe trzy osoby... Problem z dniem odwiedzin opisałam ci w mailu. W każdym razie buntują sie ze w niedziele. i ja sie buntuje ze regulamin z II ratą ma byc, a nie tak jak ustalilismy na początku- pod autokarem najpóźniej, bo teraz ja sie musze ze wszystkimi indywidualnie spotykac. Do kitu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gladiatus.pun.pl www.ngelf-scripts.pun.pl www.wskfit.pun.pl www.mzklan.pun.pl www.prawowspia.pun.pl